Úvod Hemoroidy Léčba hemeroidů

Léčba hemeroidů

Léčba může proběhnout na dvou úrovních, záleží na intenzitě projevů.

  • Klasická léčba spočívá v aplikací mastí, krémů, čípků na postižené místo. Doporučují se koupele v hypermanganu, lépe v odvaru z dubové kůry. Na ten stačí použít 2 lžíce kůry na 1 litr vody. Povařit 5 minut, zchladit a udělat si sedací koupel. Většina těchto přípravků je volně dostupná v lékárnách, a proto lidé, kteří mají velké zábrany navštívit lékaře, si mohou vyzkoušet samoléčbu. Pokud příznaky přetrvávají déle jak tři dny, je nutné odborné vyšetření.
  • Chirurgický zásah. K tomu se přistupuje po domluvě s pacientem, pokud klasická léčba nezabírá a stav se zhoršuje. Je to poměrně lehký zákrok, který se provádí ambulantně bez celkové anestézie. Způsobů je víc. Buď podvázání cévek, které přivádí krev do hemeroidálních uzlů, nebo navlečení elastických kroužků na jednotlivé uzlíky (Barronova metoda). Mezi moderní techniky patří i ošetření laserem či kryoterapie pomocí tekutého dusíku.

Nejlepší ze všeho je prevence, tedy vyhýbání se rizikovým faktorům.

Lék nejen na hemeroidy - Antiox

Úvodem

Na trhu je mnoho léků a přípravků, po kterých nesáháme jen v případě nemoci, ale které jsou vhodné jako prevence a posílení organismu. To je především v dnešní době, kdy často máme oslabenou imunitu, velmi důležité. Jedním z takových přípravků je doplněk výživy Antiox.

Bližší popis Antioxu

Antiox obsahuje velké množství antioxidantů, což jsou látky, které omezuje oxidaci v organismu. Působí tak proti volným radikálům a právě díky tomuto působení se v mnohem menší míře narušují naše buňky. Následkem toho dochází k pomalejšímu stárnutí. S Antioxem si déle zachováte mladiství vzhled.
Antiox má i další příznivé účinky na náš organismus. Budete-li ho pravidelně užívat, lépe se vám budou prokrvovat končetiny i mozek. Své pozitivní výsledky má také při ztrátě paměti a při zhoršování zraku a sluchu. Antiox má rovněž silný protizánětlivý účinek a utěšuje bolesti. Podporuje také hojení popálenin a pohmožděnin.
Zároveň se tento přípravek používá jako prevence proti různým srdečně-cévním příhodám a onkologickým onemocněním.
Antiox dále působí proti celulitidě, ale i proti artritidě, artróze a osteochondróze. Oceníte ho v případě, že máte problémy s játry a žaludečními vředy.
Přípravek vám pomůže, máte-li křečové žíly, hemeroidy, zúžené cévy, trombózu, poruchu štítné žlázy, zvýšenou hladinu cholesterolu atd.
Prozdravi.cz

Obsah Antioxu

A jaké blahodárné složky Antiox má? Tento biologicky aktivní doplněk výživy obsahuje extrakt z jinanu dvoulaločného, který má schopnost regulovat účinek na všechny krevní cesty (od tepen až po kapiláry) a zároveň zabraňuje křečovitým stahů tepen. Účinnou látkou je v Antioxu i extrakt z plodů vinné révy. Extrakt brání tomu, aby se shlukovaly trombocyty a zároveň zlepšuje mikrocirkulaci a preventivně působí na celou řadu dalších obtíží.

Máte nějaký dotaz? Napište nám nebo se podívejte do naší poradny


Diskuse (22 komentářů)

Zuzana, (20. 01. 2012 15:36) Reagovat
dobry den mužu brat antiox když kojim?děkuji za odpověd.Zuzana
Otazka..., (13. 02. 2012 18:19) Reagovat
Co delat kdyz doslo k zdureni konecniku? :sad:
janina, (18. 02. 2012 18:23) Reagovat
chtěla jsem se zeptat asi před 4 dny se mi objevila boulička kolem konečníku, která je velká asi jako nehet malíčku, je to docela nepříjemné, ale nekrvácí to a je zasunout zpět do konečníku, ale během chvilku opět vyjede, koupila jsem si hemostop a chtěla jsem se zeptat jak dlouho to si tak trvá než zmizí a jestli se jedná a vnitřní nebo vnější hemeroid, když jde zas zpět zasunout, díky za info
Katka, (17. 05. 2012 11:35) Reagovat
Dobrý denChci se zeptat jestli někdo nemá zkušenost s gumičkováním?Doktor mi nabídl buď gumičkování a nebo operaci.Docela se bojím.Četla jsem různě příspěvky a moc kladných odpovědí ani na jednu metodu jsem nenašla.Tak bych ráda znala názor co míň bolí a s čím mohu rychleji do práceDíky za info
Tigina, (13. 06. 2012 10:43) Reagovat
Gumičkování se dělá ambulantně. Byla na tom mamča a prý větší bolest nezažila.
Lenka, (30. 05. 2012 18:58) Reagovat
Nevím co mám dělat,už nejmíň půl roku mám krev ve stolici,mám pocit,že se to teď zhoršilo,předtím vyměšování nebolelo,ale teď už ano.Je mi 15 a nechci to nikomu říct,protože by mě každý poslal k doktorovi a to mi příjde velmi nepříjemné ,poraďte prosím co mám dělat?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Hemoroidy, hemeroidy.cz
Kontakty