Úvod Hemoroidy Léčba hemeroidů

Léčba hemeroidů

Léčba může proběhnout na dvou úrovních, záleží na intenzitě projevů.

  • Klasická léčba spočívá v aplikací mastí, krémů, čípků na postižené místo. Doporučují se koupele v hypermanganu, lépe v odvaru z dubové kůry. Na ten stačí použít 2 lžíce kůry na 1 litr vody. Povařit 5 minut, zchladit a udělat si sedací koupel. Většina těchto přípravků je volně dostupná v lékárnách, a proto lidé, kteří mají velké zábrany navštívit lékaře, si mohou vyzkoušet samoléčbu. Pokud příznaky přetrvávají déle jak tři dny, je nutné odborné vyšetření.
  • Chirurgický zásah. K tomu se přistupuje po domluvě s pacientem, pokud klasická léčba nezabírá a stav se zhoršuje. Je to poměrně lehký zákrok, který se provádí ambulantně bez celkové anestézie. Způsobů je víc. Buď podvázání cévek, které přivádí krev do hemeroidálních uzlů, nebo navlečení elastických kroužků na jednotlivé uzlíky (Barronova metoda). Mezi moderní techniky patří i ošetření laserem či kryoterapie pomocí tekutého dusíku.

Nejlepší ze všeho je prevence, tedy vyhýbání se rizikovým faktorům.

Lék nejen na hemeroidy - Antiox

Úvodem

Na trhu je mnoho léků a přípravků, po kterých nesáháme jen v případě nemoci, ale které jsou vhodné jako prevence a posílení organismu. To je především v dnešní době, kdy často máme oslabenou imunitu, velmi důležité. Jedním z takových přípravků je doplněk výživy Antiox.

Bližší popis Antioxu

Antiox obsahuje velké množství antioxidantů, což jsou látky, které omezuje oxidaci v organismu. Působí tak proti volným radikálům a právě díky tomuto působení se v mnohem menší míře narušují naše buňky. Následkem toho dochází k pomalejšímu stárnutí. S Antioxem si déle zachováte mladiství vzhled.
Antiox má i další příznivé účinky na náš organismus. Budete-li ho pravidelně užívat, lépe se vám budou prokrvovat končetiny i mozek. Své pozitivní výsledky má také při ztrátě paměti a při zhoršování zraku a sluchu. Antiox má rovněž silný protizánětlivý účinek a utěšuje bolesti. Podporuje také hojení popálenin a pohmožděnin.
Zároveň se tento přípravek používá jako prevence proti různým srdečně-cévním příhodám a onkologickým onemocněním.
Antiox dále působí proti celulitidě, ale i proti artritidě, artróze a osteochondróze. Oceníte ho v případě, že máte problémy s játry a žaludečními vředy.
Přípravek vám pomůže, máte-li křečové žíly, hemeroidy, zúžené cévy, trombózu, poruchu štítné žlázy, zvýšenou hladinu cholesterolu atd.
Prozdravi.cz

Obsah Antioxu

A jaké blahodárné složky Antiox má? Tento biologicky aktivní doplněk výživy obsahuje extrakt z jinanu dvoulaločného, který má schopnost regulovat účinek na všechny krevní cesty (od tepen až po kapiláry) a zároveň zabraňuje křečovitým stahů tepen. Účinnou látkou je v Antioxu i extrakt z plodů vinné révy. Extrakt brání tomu, aby se shlukovaly trombocyty a zároveň zlepšuje mikrocirkulaci a preventivně působí na celou řadu dalších obtíží.

Máte nějaký dotaz? Napište nám nebo se podívejte do naší poradny


Diskuse (22 komentářů)

Ivana, (11. 11. 2010 10:33) Reagovat
Dobrý den,Antiox je přímo druh prouktu - výrobku? Od jakého výrobce si ho mohu pořídit? Děkuji za odpověď.
Švec, (27. 02. 2011 07:20) Reagovat
Dobry den.Hrozně mě svědi konečnik, ale žadnou krev sem nigdy neviděl. Poradte mi prosim, co to je, a jak se to leči. Dekuji.
Helena, (04. 04. 2011 16:18) Reagovat
Dobrý den,hodně mě svědí konečník. Mast Faktu nepomáhá.Děkuji za odpověď Helena
lucia belicova, (02. 04. 2011 20:08) Reagovat
Dobrý deň prosím Vás poradte mi a zároveň pomožte moja dcéra má dva a pol roka a už dva roky má hemeroid každý deň ju močím v dubovej kore 2x a natieram jej konečník masťou AVENOC a KOSMÍN ale za každým keď si sadne na nočník a len sa vymočí sedí dlhšie stále jej vyjde von. Dávam pozor aby neprechladla, na hygienu na stravu ale obačas je to lepšie a znova sa to vráti mám strach aby to nemala chronické. Dá sa to nejako liečiť ?? Prosím odpíšte mi za odpoveď Vám vopred ďakujem
Malakhov, (08. 11. 2011 17:05) Reagovat
Zdravím..mám velké potíže (dnes první den) se sedáním , běháním , vstáváním ale i opíráním se(a podobné)...můj učitel předpokládá , že se o tento druh nemoci jedná a tak prosím o odpověĎ , jestli to jsou příznaky této nemoci (ba i jiné).Děkuji za odpověď..Je mi 14..
Surikata, (08. 01. 2012 19:43) Reagovat
Trpím na hemeroidy a osvědčil se mi výborně Saforelle gel. Zbavil mě svědění a pálení. V drogeriích se neprodává, jen v lékárně.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Hemoroidy, hemeroidy.cz
Kontakty