Úvod Hemoroidy Léčba hemeroidů

Léčba hemeroidů

Léčba může proběhnout na dvou úrovních, záleží na intenzitě projevů.

  • Klasická léčba spočívá v aplikací mastí, krémů, čípků na postižené místo. Doporučují se koupele v hypermanganu, lépe v odvaru z dubové kůry. Na ten stačí použít 2 lžíce kůry na 1 litr vody. Povařit 5 minut, zchladit a udělat si sedací koupel. Většina těchto přípravků je volně dostupná v lékárnách, a proto lidé, kteří mají velké zábrany navštívit lékaře, si mohou vyzkoušet samoléčbu. Pokud příznaky přetrvávají déle jak tři dny, je nutné odborné vyšetření.
  • Chirurgický zásah. K tomu se přistupuje po domluvě s pacientem, pokud klasická léčba nezabírá a stav se zhoršuje. Je to poměrně lehký zákrok, který se provádí ambulantně bez celkové anestézie. Způsobů je víc. Buď podvázání cévek, které přivádí krev do hemeroidálních uzlů, nebo navlečení elastických kroužků na jednotlivé uzlíky (Barronova metoda). Mezi moderní techniky patří i ošetření laserem či kryoterapie pomocí tekutého dusíku.

Nejlepší ze všeho je prevence, tedy vyhýbání se rizikovým faktorům.

Lék nejen na hemeroidy - Antiox

Úvodem

Na trhu je mnoho léků a přípravků, po kterých nesáháme jen v případě nemoci, ale které jsou vhodné jako prevence a posílení organismu. To je především v dnešní době, kdy často máme oslabenou imunitu, velmi důležité. Jedním z takových přípravků je doplněk výživy Antiox.

Bližší popis Antioxu

Antiox obsahuje velké množství antioxidantů, což jsou látky, které omezuje oxidaci v organismu. Působí tak proti volným radikálům a právě díky tomuto působení se v mnohem menší míře narušují naše buňky. Následkem toho dochází k pomalejšímu stárnutí. S Antioxem si déle zachováte mladiství vzhled.
Antiox má i další příznivé účinky na náš organismus. Budete-li ho pravidelně užívat, lépe se vám budou prokrvovat končetiny i mozek. Své pozitivní výsledky má také při ztrátě paměti a při zhoršování zraku a sluchu. Antiox má rovněž silný protizánětlivý účinek a utěšuje bolesti. Podporuje také hojení popálenin a pohmožděnin.
Zároveň se tento přípravek používá jako prevence proti různým srdečně-cévním příhodám a onkologickým onemocněním.
Antiox dále působí proti celulitidě, ale i proti artritidě, artróze a osteochondróze. Oceníte ho v případě, že máte problémy s játry a žaludečními vředy.
Přípravek vám pomůže, máte-li křečové žíly, hemeroidy, zúžené cévy, trombózu, poruchu štítné žlázy, zvýšenou hladinu cholesterolu atd.
Prozdravi.cz

Obsah Antioxu

A jaké blahodárné složky Antiox má? Tento biologicky aktivní doplněk výživy obsahuje extrakt z jinanu dvoulaločného, který má schopnost regulovat účinek na všechny krevní cesty (od tepen až po kapiláry) a zároveň zabraňuje křečovitým stahů tepen. Účinnou látkou je v Antioxu i extrakt z plodů vinné révy. Extrakt brání tomu, aby se shlukovaly trombocyty a zároveň zlepšuje mikrocirkulaci a preventivně působí na celou řadu dalších obtíží.

Máte nějaký dotaz? Napište nám nebo se podívejte do naší poradny


Diskuse (22 komentářů)

Tigina, (13. 06. 2012 10:58) Reagovat
Dobrý den všem,chtěla bych se zeptat, jestli existuje nějaké konečné nebo alespoň dlouhodobé vyléčení hemeroidů? Přítel tím trpí už hodně dlouho, protože se styděl to přiznat. Má hodně rozjeté ty venkovní. Stud už překonal a byl na oleraci laserem(stála 3000), o které tvrdili, že nebolí, on měl ale silné pooperační bolesti. A výsledkem všeho bylo, že nedošlo k žádnému zlepšení. To co tam měl před operací, tam zůstalo i po ní, nezmizela jediná bulka. Doktor mu oznámil, že je to tak v pořádku, což jsme tedy nepochopili. Přítel byl hodně rozčílený, protože si tím prošel naprosto zbytečně. Proto bych ráda věděla jestli existuje nějaká léčba nebo operace, po které by se jich zbavil doopravdy. Přijde mi, že je to prostě nevyléčitelná nemoc. Prosím poraďte, děkuji.
Láda, (02. 12. 2012 19:15) Reagovat
Dobrý den všem,pokud nejste spokojeni s léčbou vyměnte doktora,taky jsem to udělal a ted mě při vyšetření nasadil lékař gumičku na hemeroid,tím se zaškrtí cévní zásobování a hemeroid odumře a odpadne. Jinak mě dobře poradil ohledně operace,zatím se pokusí vyřešit to gumičkováním. Nebolí to,ani jsem nic necítil že mě dělá,po nasazení gumičky to taky nebolí,pouze je to nepříjemné a stojí to pouze 30,-kč poplatek u lékaře,nic víc. Napsal mě lék Detralex,to je velice účiný lék,ale tam je doplatek,za dvě balení jsem doplatil asi 670,-kč ale pomáhá to!!!!!
Ján Macko, (09. 01. 2013 19:38) Reagovat
Dobrý deň.Mám dlhodobo problém s vnutornými hemoroidmi a dočital som sa v jednom nemenovanom zdravotnickom časopise,že v Čechah sa dá kupiť..tzv.Trojstupňový análný dilatator...Ak ktosi má o tom podrobnosti...prosím seriozne o poskytnutie kde a akou formou sa to da kupiť..Diki,
Herman J., (27. 09. 2013 08:42) Reagovat
Teď jsem to tedy psal někam do diskuse, moc se tu nevyznám, ale já mám dobré zkušenosti s přípravkem Mobivenal Micro. Celkově to pomáhá i s žilním systémem a pokud asi nejste v nějakém kritickém stavu, tak by to mělo zabrat stejně, jako mně.
Jan Zmatlík, (10. 10. 2013 11:18) Reagovat
Zdravím. Nemáte někdo zkušenosti se sedátkem proti hemeroidům, které jsem viděl na stránkách www.hemaway.cz. píší že je to patentovaná a klinicky testovaná novinky z USA. Fungujete to, máte s tím někdo prosím zkušenosti. Děkuji. ZJZ
Petr, (31. 12. 2013 11:28) Reagovat
[quote name="Helena"]Dobrý den,hodně mě svědí konečník. Mast Faktu nepomáhá.Děkuji za odpověď Helena[/quote]Ahoj mam stejný problém poskrabani se prinasi bohulibé uspokojení.Zkuste si koupit v lekarne tradicni řepíkovou mast od dr.DUDEK.je toho 50ml a cena je kolem 55kč jak kde.Zklidnuje,ale navšteva specialisty v mem prípade mne nemine.Snad pomuže vam Petr z Č.B.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Hemoroidy, hemeroidy.cz
Kontakty