Úvod Hemoroidy Léčba hemeroidů

Léčba hemeroidů

Léčba může proběhnout na dvou úrovních, záleží na intenzitě projevů.

  • Klasická léčba spočívá v aplikací mastí, krémů, čípků na postižené místo. Doporučují se koupele v hypermanganu, lépe v odvaru z dubové kůry. Na ten stačí použít 2 lžíce kůry na 1 litr vody. Povařit 5 minut, zchladit a udělat si sedací koupel. Většina těchto přípravků je volně dostupná v lékárnách, a proto lidé, kteří mají velké zábrany navštívit lékaře, si mohou vyzkoušet samoléčbu. Pokud příznaky přetrvávají déle jak tři dny, je nutné odborné vyšetření.
  • Chirurgický zásah. K tomu se přistupuje po domluvě s pacientem, pokud klasická léčba nezabírá a stav se zhoršuje. Je to poměrně lehký zákrok, který se provádí ambulantně bez celkové anestézie. Způsobů je víc. Buď podvázání cévek, které přivádí krev do hemeroidálních uzlů, nebo navlečení elastických kroužků na jednotlivé uzlíky (Barronova metoda). Mezi moderní techniky patří i ošetření laserem či kryoterapie pomocí tekutého dusíku.

Nejlepší ze všeho je prevence, tedy vyhýbání se rizikovým faktorům.

Lék nejen na hemeroidy - Antiox

Úvodem

Na trhu je mnoho léků a přípravků, po kterých nesáháme jen v případě nemoci, ale které jsou vhodné jako prevence a posílení organismu. To je především v dnešní době, kdy často máme oslabenou imunitu, velmi důležité. Jedním z takových přípravků je doplněk výživy Antiox.

Bližší popis Antioxu

Antiox obsahuje velké množství antioxidantů, což jsou látky, které omezuje oxidaci v organismu. Působí tak proti volným radikálům a právě díky tomuto působení se v mnohem menší míře narušují naše buňky. Následkem toho dochází k pomalejšímu stárnutí. S Antioxem si déle zachováte mladiství vzhled.
Antiox má i další příznivé účinky na náš organismus. Budete-li ho pravidelně užívat, lépe se vám budou prokrvovat končetiny i mozek. Své pozitivní výsledky má také při ztrátě paměti a při zhoršování zraku a sluchu. Antiox má rovněž silný protizánětlivý účinek a utěšuje bolesti. Podporuje také hojení popálenin a pohmožděnin.
Zároveň se tento přípravek používá jako prevence proti různým srdečně-cévním příhodám a onkologickým onemocněním.
Antiox dále působí proti celulitidě, ale i proti artritidě, artróze a osteochondróze. Oceníte ho v případě, že máte problémy s játry a žaludečními vředy.
Přípravek vám pomůže, máte-li křečové žíly, hemeroidy, zúžené cévy, trombózu, poruchu štítné žlázy, zvýšenou hladinu cholesterolu atd.
Prozdravi.cz

Obsah Antioxu

A jaké blahodárné složky Antiox má? Tento biologicky aktivní doplněk výživy obsahuje extrakt z jinanu dvoulaločného, který má schopnost regulovat účinek na všechny krevní cesty (od tepen až po kapiláry) a zároveň zabraňuje křečovitým stahů tepen. Účinnou látkou je v Antioxu i extrakt z plodů vinné révy. Extrakt brání tomu, aby se shlukovaly trombocyty a zároveň zlepšuje mikrocirkulaci a preventivně působí na celou řadu dalších obtíží.

Máte nějaký dotaz? Napište nám nebo se podívejte do naší poradny


Diskuse (22 komentářů)

Diana, (26. 03. 2014 16:30) Reagovat
Dobrý den,taktéž jsem trpěla hemeroidy. Pokud můžu doporučit, pomohl mi Hemostop (detail na http://mastnahemeroidy.cz/mast-na-hemeroidy/). Samozřejmě je také důležité dodržovat hygienu.
Radka, (23. 09. 2014 11:02) Reagovat
Pozor na hemaway, koupila jsem a nic.. žádný výsledek!!! Na mastnahemeroidy.cz jsem našla odkazy na dvě masti, které nakonec pomohly.
Jarka, (20. 04. 2017 08:48) Reagovat
Díky časopisu jsem se dostala k hemostopu…je parádní. Ze začatku jsem používala i tobolky i gel. Tedkom už ale trpim jen obcastnym palenim, tak staci gel. Doporucuju
Jarka, (20. 04. 2017 08:51) Reagovat
Díky časopisu jsem se dostala k hemostopu…je parádní. Ze začatku jsem používala i tobolky i gel. Tedkom už ale trpim jen obcastnym palenim, tak staci gel. Doporucuju
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Hemoroidy, hemeroidy.cz
Kontakty