Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (297 komentářů)

Eva, (07. 07. 2011 09:29) Reagovat
Zdravím.Objěvila jsem v novinách článek o nové léčbě hemoroidů metodou RFITTH.Dělají to zatím někde na Moravě.Víte o tom někdo něco?Eva.
Petr, (08. 07. 2011 11:35) Reagovat
Mám taky problém s hemeroidy,po zkušenostech s mastmi,léky,kroužky chci říct,že to je skoro k ničemu.Devastuje to peněženku,hemeroidy nikoliv.Důležitá je prevence,ptejte se babiček,dědečků,poradí nezištně bez snahy naplnit si konto v bance.Zkušenosti vyzkoušejte a pište.Dnes jsem od staršího pána vyslechl použít Francovku alpu,nejméně měsíc denně.Hrozně to prý bolí,ale mám to vydržet a pomůže to. Říká,že už léta je v pohodě.Řidič náklaďáku.Nic Vám nenabádám,ale já to zkusím.A čistota,základ zdraví,to nemusím snad připomínat. Tak ať je život zase krásný. S pozdravem Petr.
Žaneta, (11. 07. 2011 08:42) Reagovat
Dobrý den, moc prosím o radu. Vím, že plavání a sport vůbec je při hemeroidech doporučován, ale smí se plavat v řece? Voda je poměrně studená, nemohu si ještě více tím studeným ublížit? Moc díky všem za radu.
Lucka, (13. 07. 2011 13:18) Reagovat
Dobrý den, před pár dny jsem zaznamenala menší bolest při stolici, ne nic velkého, spíš takové nepříjemné štípnutí, pocit trochu jako odřenina nebo tak, ale to tak v první vteřině, zbytek stolice bez bolesti a trochu krve, ale asi kapka dvě, žádné krvácení. Na kraji řitního otvoru jsem si pak našla lehké prasklinky, milimetrové, zhruba tak dvě tři, kůže vypadá jako trochu podrážděná, ale není zarudlá, jen ta malá místa, ale jinak žádné bolesti, svědění, nic, ani bulky či uzlíky. Trvá to asi čtyři dny a zatím to mažu klasickou vazelínou, která mi obvykle pomáhá na všechno, tak jsem si říkala, že tím nemůžu nic zkazit a taky jsem zkusila sudocrem, což je dětský krém na opruzeniny, odřeniny, spáleniny atd a je hodně hojivý. Na zácpu netrpím, vyprazdňuji se pravidelně jednou denně, jím docela zdravě a pravidelně, sportuji, je mi 24. Mám trochu obavu, jestli to mohou být hemoroidy? Jak se to případně dá léčit bez doktora? Děkuji mnohokrát za odpovědi!
pavel, (15. 07. 2011 19:54) Reagovat
mam hemeroidy a od te doby mam problemy s potencí podstoupil jsem gumičkovani nic moc objevily se zas, hall rar a taky nic moc zlepšení, šel bych si je vyřezat asik či longo ale to by mě asik zabyli v praci za měsíční mepřítomnost mam je dost u konečníkudlouhe sprchování pomůže tak na hodku odkrví se to chtěl jsem běhat ale když běhám tak to o sebe dře a bolí to chození mi nevadí
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Hemoroidy, hemeroidy.cz
Kontakty