Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (297 komentářů)

FTA, (15. 05. 2011 20:18) Reagovat
Dobrý den, už 3 dny mě silně trápí hemeroid - zřejmě mi vyjel - dokážu si ho nahmatat. Používám masti, čípky Faktu - nevíte zda zaleze sám nebo mám jít radši k doktorovi?Díkly moc
Katka, (06. 06. 2011 14:02) Reagovat
Dobrý den.V těhotenství se mi objevily hemeroidy,pomohla mi mast z lekárny ale ted už cca měsíc když sedím na záchodě tak mám "celý"konečník jakoby valezlý,nevím jak bych to jinak popsala,prostě jakoby jedna velká boule.Problémy s vyprazďováním nemám,krev ve stolici taky ne.Mastička nezabírá..Může to být vnitřní hemeroid?Nebo co by to mohlo být?Začínám se docela bát...
fery, (07. 07. 2011 22:20) Reagovat
Jedná se zřejmě o vnitřní hemoroidy III. nebo IV.stupně.Dá se s tím žít při naprosté hygieně.Po každé stolici dobře umýt.Já to tak dělám už asi 30 let.Je to dlouho,ale je to tak.Čekám,že se vymyslí něco novýho a pokud možno účinýho.Zatím podle sledování různých diskuzí,není nic spolehlivýho.Byl jsem s tím na přístroji Hemoron,musí se to zaplatit a nemá to v podstatě žádný účinek,nebo jenom minimální a krátkodobý.Šel bych asi k lékaři,aby se vyřešilo co to vlastně je.Držím Vám palce.
Zetko, (17. 06. 2011 14:57) Reagovat
:sigh: zdravím, už asi týden krvácím při stolici. Dneska mi to pri sezení na zidli zaclo krvacet a celej konecnik palit. Nedari se mi zastavit to krvaceni a doktori v patek nikde nejsou. Masti ani cipky nepimahaji. Poradi nekdo ?
Markéta, (27. 06. 2011 08:11) Reagovat
Dobrý den, chtěla bych si nechat vyoperovat hemeroidy, ale nevím jestli longovou metodou a nebo novinkou v ostravské Vítkovické nemocnici, metoda se nazývá THD a dělá se landa sondou, chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s těmito metodami. Vím, že obě se platí a není to nic levného, děkuji za odpovědi.
katka, (09. 10. 2011 14:34) Reagovat
pokud mužu poradit tak nemocnice na Františku v Praze se neplatí longová metoda vím je to asi zruky :sad: ale jsem po operaci 10 den a mám opět problemy z hemeroidy tak jedu znovu v utery do Prahy a uvidím co mi řeknou :cry:
Marcela, (01. 07. 2011 20:15) Reagovat
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o nějakou radu, jak na hemeroidy před porodem. Po vyšetření na gynekologii, kde mi pan doktor řekl, že jsem už trochu otevřená a udělal mi tedy Hemiltnův hmat, se mi objevil velký a dost bolestivý hemeroid a nevím co s tím. Mažu si to pořád mastí, v lékárně mi dali Doxiproct a zkoušela jsem i Hefr s penicilinem, leduju, na zácpu celou dobu netrpím, spíše mám řidší stolici, po toaletě se myji a už nevím co mám dělat. Hrozně to bolí a i mám strach, jak to bude u porodu. U prvního mimča se mi udělaly po porodu, ale pak zmizely, ale teď , že je to před porodem, tak mám strach a ještě když nic nezabírá, jsem z toho dost zoufalá. Prosím o radu a co bych pak u porodu mohla pro to udělat, aby se to nezhoršilo nebo aby se něco nestalo. Moc děkuju!!
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Hemoroidy, hemeroidy.cz
Kontakty